LM2852XMXA-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2852XMXA-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 2A SYNC 14TSSOP
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2852XMXA-3.3
Part Number LM2852XMXA-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 2A SYNC 14TSSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4849 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.85V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 14-HTSSOP Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 1.5MHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Current - Výstup 2A Číslo základní části LM2852