LM2852X-3.3EVAL
Přehled produktu
Part Number: LM2852X-3.3EVAL
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL LM2852X-3.3
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2852X-3.3EVAL
Part Number LM2852X-3.3EVAL Výrobce N/A
Popis BOARD EVAL LM2852X-3.3 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 1376 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3.3V Napětí - Vstup 2.85 V ~ 5.5 V
Využívány IC / Part LM2852 dodávané Obsah Board(s)
Série SIMPLE SWITCHER® regulátor topologie Buck
Výstupy a Type 1, Non-Isolated Ostatní jména 296-49689
LM2852X-3.3EVAL-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Hlavní účel DC/DC, Step Down
Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvence - Přepínání 1.5MHz
Detailní popis LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Current - Výstup 2A