LM2677SDX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2677SDX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON
  • Zpráva
Specifikace LM2677SDX-3.3
Part Number LM2677SDX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4367 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 8V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 14-VSON (5x6) Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 14-VDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LM2677SDX-3.3
*LM2677SDX-3.3/NOPB
LM2677SDX-3.3/NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 260kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A 14-VDFN Exposed Pad Current - Výstup 5A