LM2676SDX-12
Přehled produktu
Part Number: LM2676SDX-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 3A 14VSON
  • Zpráva
Specifikace LM2676SDX-12
Part Number LM2676SDX-12 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 12V 3A 14VSON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4250 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 8V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 14-VSON (5x6) Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 14-VDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 260kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad
Current - Výstup 3A Číslo základní části LM2676