LM2651MTC-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2651MTC-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1.5A 16TSSOP
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2651MTC-3.3
Part Number LM2651MTC-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 1.5A 16TSSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4556 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 14V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 16-TSSOP Série -
Obal Tube Paket / krabice 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 300kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Current - Výstup 1.5A Číslo základní části LM2651