LM2594N-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2594N-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-DIP
  • Zpráva
Specifikace LM2594N-3.3
Part Number LM2594N-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4173 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 8-PDIP Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 150kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Current - Výstup 500mA Číslo základní části LM2594
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2594MX-ADJ/NOPB
LM2594MX-ADJ/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8SOIC
Na skladě: 54742 pcs
Stažení:
RFQ
LM2594MX-3.3/NOPB
LM2594MX-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-SOIC
Na skladě: 60042 pcs
Stažení:
RFQ
LM2594N-3.3/NOPB
LM2594N-3.3/NOPB
Popis: IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-DIP