LM2586SX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2586SX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
  • Zpráva
Specifikace LM2586SX-3.3
Part Number LM2586SX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5616 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Boost, Flyback, Forward Converter synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-7 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvence - Přepínání 100kHz ~ 200kHz Detailní popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Current - Výstup 3A (Switch) Číslo základní části LM2586
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2586SX-5.0
LM2586SX-5.0
Výrobci: N/A
Popis: IC REG MULTI CONFIG 5V 3A TO263
Na skladě: 4537 pcs
Stažení:
RFQ
LM2586SX-3.3/NOPB
LM2586SX-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263