LM2585SX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2585SX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2585SX-3.3
Part Number LM2585SX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4445 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Boost, Flyback, Forward Converter synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvence - Přepínání 100kHz Detailní popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Current - Výstup 3A (Switch) Číslo základní části LM2585