LM2577T-15
Přehled produktu
Part Number: LM2577T-15
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG MULTI CONFIG 15V 3A TO220
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2577T-15
Part Number LM2577T-15 Výrobce N/A
Popis IC REG MULTI CONFIG 15V 3A TO220 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4009 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 15V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 3.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Boost, Flyback, Forward Converter synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvence - Přepínání 52kHz Detailní popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5
Current - Výstup 3A (Switch) Číslo základní části LM2577