LM2577S-12
Přehled produktu
Part Number: LM2577S-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2577S-12
Part Number LM2577S-12 Výrobce N/A
Popis IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4843 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 3.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Boost, Flyback, Forward Converter synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive or Negative
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvence - Přepínání 52kHz Detailní popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Current - Výstup 3A (Switch) Číslo základní části LM2577