LM2577M-12
Přehled produktu
Part Number: LM2577M-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFG INV 12V 24SOIC
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LM2577M-12
Part Number LM2577M-12 Výrobce N/A
Popis IC REG MULT CONFG INV 12V 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3988 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 3.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Boost, Flyback, Forward Converter synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 24-SOIC Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive or Negative
Ostatní jména *LM2577M-12 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Up, Step-Up/Step-Down Frekvence - Přepínání 52kHz
Detailní popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Current - Výstup 3A (Switch)