LM2576SX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2576SX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2576SX-3.3
Part Number LM2576SX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5378 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM2576SX-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 52kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Current - Výstup 3A