LM2575T-12/LB03
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2575T-12/LB03
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
180 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2575T-12/LB03
Part Number LM2575T-12/LB03 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32827 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 52kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Current - Výstup 1A Číslo základní části LM2575