LM2574N-12
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2574N-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 0.5A 8-DIP
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2574N-12
Part Number LM2574N-12 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 12V 0.5A 8-DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4516 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 8-PDIP Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LM2574N-12
LM2574N-12-ND
LM2574N12
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 52kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm) Current - Výstup 500mA