LM2574HVMX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2574HVMX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14SOIC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2574HVMX-3.3
Part Number LM2574HVMX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4235 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 60V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 14-SOIC Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2A (4 Weeks)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 52kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Current - Výstup 500mA Číslo základní části LM2574