LM25101AMX/NOPB
Přehled produktu
Part Number: LM25101AMX/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM25101AMX/NOPB
Part Number LM25101AMX/NOPB Výrobce N/A
Popis IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65045 pcs Datový list
Napětí - Supply 9 V ~ 14 V Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Doba vzestupu / pádu (typ) 430ns, 260ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména 296-42048-2
LM25101AMX/NOPB-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
vstupní frekvence 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Logické napětí - VIL, VIH 2.3V, - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Non-Inverting High Voltage Side - Max (Bootstrap) 100V
Typ brány N-Channel MOSFET Řízená konfigurace Half-Bridge
Detailní popis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Aktuální - špičkový výstup (zdroj, dřez) 3A, 3A