LM25007SD/NOPB
Přehled produktu
Part Number: LM25007SD/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM25007SD/NOPB
Part Number LM25007SD/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89889 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Výstup (Max) 37V
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 42V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 8-WSON (4x4) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-WDFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM25007SD/NOPBTR
LM25007SDNOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání Up to 800kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-WDFN Exposed Pad
Current - Výstup 500mA Číslo základní části LM25007