LM120H-5.0
Přehled produktu
Part Number: LM120H-5.0
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM120H-5.0
Part Number LM120H-5.0 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6788 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) -5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) -25V
Dodavatel zařízení Package TO-39-3 Série -
Ochranné funkce Over Temperature Obal Bulk
Paket / krabice TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 64dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Negative
Ostatní jména 296-41160
LM120H-5.0-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -5V 1.5A TO-39-3
Aktuální - Quiescent (Iq) 1mA Current - Výstup 1.5A