LM1117IMPX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM1117IMPX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM1117IMPX-3.3
Part Number LM1117IMPX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5036 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 15V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-4 Série LM1117-3.3
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM1117IMPX-3.3CT Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4 Proud - Supply (Max) 10mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 5mA Current - Výstup 800mA