LM10CH/NOPB
Přehled produktu
Part Number: LM10CH/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP TO8
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM10CH/NOPB
Part Number LM10CH/NOPB Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP TO8 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14122 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 1.1 V ~ 40 V, ±0.55 V ~ 20 V Napětí - Input Offset 500µV
Dodavatel zařízení Package TO-99-8 rychlost přeběhu -
Série - Obal Bulk
Paket / krabice TO-99-8 Metal Can Typ výstupu -
Ostatní jména *LM10CH/NOPB
LM10CHNOPB
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Počet okruhů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Proud - Supply 300µA Aktuální - Výstup / Channel 20mA
Aktuální - Vstupní klidový 12nA Číslo základní části LM10
zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM10CH
LM10CH
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP GP TO8
Na skladě: 12302 pcs
Stažení:
RFQ
LM10B
LM10B
Výrobci: Cynergy3
Popis: FLOATSWITCH CABLE END N/C 10A