LM1085ISX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM1085ISX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM1085ISX-3.3
Part Number LM1085ISX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 53208 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.5V @ 3A Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 27V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-3 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A DDPAK/TO-263-3
Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA Current - Výstup 3A