LFC789D25CPW
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LFC789D25CPW
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LFC789D25CPW
Part Number LFC789D25CPW Výrobce N/A
Popis IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5970 pcs Datový list
Napětí - Vstup 9 V ~ 16 V Typ Positive Fixed and Adjustable
Dodavatel zařízení Package 8-TSSOP Série -
Obal Tube Paket / krabice 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet výstupů 2
Detailní popis Linear Regulator Controller IC Positive Fixed and Adjustable 2 Output 8-TSSOP Proud - Supply 2.5mA