CSD19502Q5BT
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSD19502Q5BT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo a RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSD19502Q5BT
Part Number CSD19502Q5BT Výrobce N/A
Popis MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 38439 pcs Datový list
Vgs (th) (max) 'Id 3.3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package 8-VSON-CLIP (5x6)
Série NexFET™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 4.1 mOhm @ 19A, 10V
Ztráta energie (Max) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 8-PowerTDFN Ostatní jména 296-44043-1
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4870pF @ 40V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 6V, 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 80V Detailní popis N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6)
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CSD19505KCS
CSD19505KCS
Výrobci: N/A
Popis: MOSFET N-CH 80V 150A TO-220
Na skladě: 57412 pcs
Stažení:
RFQ
CSD19502Q5B
CSD19502Q5B
Výrobci: N/A
Popis: MOSFET N-CH 80V 100A 8SON