CD74HCT40103M96
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CD74HCT40103M96
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CD74HCT40103M96
Part Number CD74HCT40103M96 Výrobce N/A
Popis IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 131054 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Načasování Synchronous Dodavatel zařízení Package 16-SOIC
Série 74HCT resetovat Asynchronous
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména 296-38075-2
CD74HCT40103M96-ND
CD74HCT40103M96E4
CD74HCT40103M96E4-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet elementů 1 Počet bitů na Element 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Typ logiky Binary Counter
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Směr Down
Detailní popis Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 16-SOIC Count Rate 14MHz