CD74HC393M96E4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CD74HC393M96E4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CD74HC393M96E4
Part Number CD74HC393M96E4 Výrobce N/A
Popis IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 203117 pcs Datový list
Napětí - Supply 2V ~ 6V Trigger Type Negative Edge
Načasování - Dodavatel zařízení Package 14-SOIC
Série 74HC resetovat Asynchronous
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet elementů 2
Počet bitů na Element 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Binary Counter Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Směr Up Detailní popis Counter IC Binary Counter 2 Element 4 Bit Negative Edge 14-SOIC
Count Rate 35MHz Číslo základní části 74HC393