CD74HC123M96G4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CD74HC123M96G4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CD74HC123M96G4
Part Number CD74HC123M96G4 Výrobce N/A
Popis IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 296770 pcs Datový list
Napětí - Supply 2V ~ 6V Dodavatel zařízení Package 16-SOIC
Série 74HC Schmitt Trigger Input No
prodlení propagace 25ns Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Typ logiky Monostable
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant nezávislými okruhy 2
Detailní popis Monostable Multivibrator 25ns 16-SOIC Aktuální - Výstup High, Low 5.2mA, 5.2mA