BQ24400PWR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BQ24400PWR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BQ24400PWR
Part Number BQ24400PWR Výrobce N/A
Popis IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47190 pcs Datový list
Napětí - Napájení (Max) 6V Dodavatel zařízení Package 8-TSSOP
Série - Programovatelné funkce Timer, Voltage
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (TA) Počet článků -