AM3894CCYG135
Přehled produktu
Part Number: AM3894CCYG135
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC MPU SITARA 1.35GHZ 1031FCBGA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
44 pcs
  • Zpráva
Specifikace AM3894CCYG135
Part Number AM3894CCYG135 Výrobce N/A
Popis IC MPU SITARA 1.35GHZ 1031FCBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1254 pcs Datový list
Napětí - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (2)
Dodavatel zařízení Package 1031-FCBGA (25x25) Rychlost 1.35GHz
Série Sitara™ Bezpečnostní funkce -
SATA SATA 3Gbps (1) Řadiče RAM DDR2, DDR3
Obal Tray Paket / krabice 1031-BFBGA, FCBGA
Provozní teplota 0°C ~ 95°C (TJ) Počet šířky jader / sběrnice 1 Core, 32-Bit
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafické zrychlení Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (2) Ovládací prvky displeje a rozhraní HDMI, HDVPSS
Detailní popis ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 1.35GHz 1031-FCBGA (25x25) core ARM® Cortex®-A8