ADS62C17IRGCT
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ADS62C17IRGCT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC ADC 11BIT DUAL 200MSPS 64VQFN
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace ADS62C17IRGCT
Part Number ADS62C17IRGCT Výrobce N/A
Popis IC ADC 11BIT DUAL 200MSPS 64VQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1061 pcs Datový list
Napětí - Supply, digitální 1.7 V ~ 1.9 V Napětí - Supply, analogový 3.15 V ~ 3.8 V
Dodavatel zařízení Package 64-VQFN (9x9) Série -
Vzorkování (Per Second) 200M Typové označení External, Internal
Poměr - S / H: ADC 1:1 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 64-VFQFN Exposed Pad Ostatní jména 296-24232-2
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet vstupů 2