ADS1118IDGSR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ADS1118IDGSR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC ADC 16BIT SPI 860SPS 10MSOP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ADS1118IDGSR
Part Number ADS1118IDGSR Výrobce N/A
Popis IC ADC 16BIT SPI 860SPS 10MSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31300 pcs Datový list
Napětí - Supply, digitální 2 V ~ 5.5 V Napětí - Supply, analogový 2 V ~ 5.5 V
Dodavatel zařízení Package 10-VSSOP Série -
Vzorkování (Per Second) 860 Typové označení Internal
Poměr - S / H: ADC - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Ostatní jména 296-38850-1
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet vstupů 2, 4