74LVC1G175DBVRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 74LVC1G175DBVRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 74LVC1G175DBVRG4
Part Number 74LVC1G175DBVRG4 Výrobce N/A
Popis IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 689633 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Typ D-Type
Trigger Type Positive Edge Série 74LVC
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SOT-23-6
Typ výstupu Non-Inverted Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet elementů 1 Počet bitů na Element 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Max prodlení propagace @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita 3pF
Funkce Reset Aktuální - Quiescent (Iq) 10µA
Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA Frekvence hodin 175MHz