74FCT162952BTPVCT
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 74FCT162952BTPVCT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace 74FCT162952BTPVCT
Part Number 74FCT162952BTPVCT Výrobce N/A
Popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5626 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 56-SSOP
Série 74FCT Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet elementů 2
Počet bitů na Element 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Transceiver, Non-Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 56-SSOP Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA