74ALVCH16501ZQLR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 74ALVCH16501ZQLR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56BGA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 74ALVCH16501ZQLR
Part Number 74ALVCH16501ZQLR Výrobce N/A
Popis IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65376 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 56-BGA MICROSTAR JUNIOR (7.0x4.5)
Série 74ALVCH Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 56-VFBGA Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet okruhů 18-Bit Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Universal Bus Transceiver Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Universal Bus Transceiver 18-Bit 56-BGA MICROSTAR JUNIOR (7.0x4.5) Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA