ANT-433-MHW-RPS-L
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-MHW-RPS-L Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ANT-433-MHW-RPS-L
Výrobce / značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 433MHZ WHIP CTR CAB 180"
Datasheety: ANT-433-MHW-RPS-L.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ANT-433-MHW-RPS-L
Part Number ANT-433-MHW-RPS-L Výrobce Linx Technologies
Popis RF ANT 433MHZ WHIP CTR CAB 180" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9933 pcs Datový list ANT-433-MHW-RPS-L.pdf
PSV 1.9 Ukončení Cable (4.6M) - RP-SMA Male
Série MHW Return Loss -
Obal Bulk Ostatní jména ANT433MHWRPSL
Počet pásem 1 Typ montáže Adhesive
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Výška (Max) 5.709" (145.00mm) Získat 1.2dBi
Frekvenční rozsah 413MHz ~ 453MHz Frekvenční skupina UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvence (střed / pásmo) 433MHz Funkce -
Detailní popis 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Center-Fed Double RF Antenna 413MHz ~ 453MHz 1.2dBi Cable (4.6M) - RP-SMA Male Adhesive Aplikace Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems