ANT-433-CW-HWR-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-HWR-RPS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ANT-433-CW-HWR-RPS
Výrobce / značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA
Datasheety: ANT-433-CW-HWR-RPS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace ANT-433-CW-HWR-RPS
Part Number ANT-433-CW-HWR-RPS Výrobce Linx Technologies
Popis RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9468 pcs Datový list ANT-433-CW-HWR-RPS.pdf
PSV 2 Ukončení Connector, RP-SMA Male
Série HWR Return Loss -
Obal Tray Ostatní jména ANT433CWHWRRPS
Počet pásem 1 Typ montáže Connector Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Výška (Max) 5.591" (142.00mm) Získat 1.1dBi
Frekvenční rozsah 418MHz ~ 448MHz Frekvenční skupina UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvence (střed / pásmo) 433MHz Funkce -
Detailní popis 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Tilt RF Antenna 418MHz ~ 448MHz 1.1dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Aplikace Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems