SC060138R
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC060138R
Výrobce / značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu .138"X.138"X.060"T CONTACT FERRI
Datasheety: SC060138R.pdf
  • Zpráva
Specifikace SC060138R
Part Number SC060138R Výrobce Leader Tech Inc.
Popis .138"X.138"X.060"T CONTACT FERRI Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 4491 pcs Datový list SC060138R.pdf
Šířka 0.138" (3.50mm) Typ Fabric Over Foam
Tvar Square Série -
Pokovování - Tloušťka - pokovování -
Provozní teplota - Materiál Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Délka 0.138" (3.50mm) Výška 0.047" (1.20mm)
Attachment Metoda Adhesive
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC06P-10S-2S
SC06P-10S-2S
Výrobci: Amphenol Industrial
Popis: CONN PLUG FMALE 1POS SOLDER CUP
Na skladě: 743 pcs
Stažení: SC06P-10S-2S.pdf
RFQ
SC05-11SRWA
SC05-11SRWA
Výrobci: Kingbright
Popis: DISPLAY 660NM RED ALPHANUM 0.5"
Na skladě: 98017 pcs
Stažení: SC05-11SRWA.pdf
RFQ
SC06P-12S-3P
SC06P-12S-3P
Výrobci: Amphenol Industrial Operations
Popis: CONN PLUG 2POS INLINE PIN
Na skladě: 2147 pcs
Stažení: SC06P-12S-3P.pdf
SC06P-10SL-3S
SC06P-10SL-3S
Výrobci: Amphenol Industrial
Popis: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Stažení: SC06P-10SL-3S.pdf
SC05-11EWA
SC05-11EWA
Výrobci: Kingbright
Popis: DISPLAY 627NM RED ALPHANUM 0.5"
Stažení: SC05-11EWA.pdf
SC05-11SURKWA
SC05-11SURKWA
Popis: DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.5 TH
Stažení: SC05-11SURKWA.pdf
SC06801518
SC06801518
Výrobci: Skyworks Solutions, Inc.
Popis: CAP SILICON 68PF 20% SMD
Stažení: SC06801518.pdf
SC06P-12S-3S
SC06P-12S-3S
Popis: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Stažení: SC06P-12S-3S.pdf
SC05-11YWA
SC05-11YWA
Popis: DISPLAY 590NM YLW ALPHANUM 0.5"
Stažení: SC05-11YWA.pdf
SC05-11SYKWA
SC05-11SYKWA
Popis: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.5 TH
Stažení: SC05-11SYKWA.pdf
SC05-11GWA
SC05-11GWA
Popis: DISPLAY 565NM GRN ALPHANUM 0.5"
Stažení: SC05-11GWA.pdf
SC06P-10SL-4S
SC06P-10SL-4S
Stažení: SC06P-10SL-4S.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety