ET33B2000
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ET33B2000
Výrobce / značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu FERRITE 210OHM HINGED 25.40MM
Datasheety: ET33B2000.pdf
  • Zpráva
Specifikace ET33B2000
Part Number ET33B2000 Výrobce Leader Tech Inc.
Popis FERRITE 210OHM HINGED 25.40MM Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 4733 pcs Datový list ET33B2000.pdf
Typ Round Série -
hodnocení - Vnější rozměr 2.000" Dia (50.80mm)
Typ montáže Free Hanging Materiál 33
Délka 2.531" (64.30mm) Vnitřní rozměr 1.000" Dia (25.40mm)
Impedance @ Frekvence 210 Ohm @ 30MHz Detailní popis Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 210 Ohm @ 30MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.531" (64.30mm)
Design Hinged (Snap On)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ET330A-Z
ET330A-Z
Výrobci: Copal Electronics
Popis: SWITCH TOGGLE 3PST 30A 125V
Na skladě: 11958 pcs
Stažení: ET330A-Z.pdf
RFQ
ET3542-052
ET3542-052
Výrobci: Triad Magnetics
Popis: CMC 22MH 1.8A 2LN TH