TYS6045331M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6045331M-10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TYS6045331M-10
Výrobce / značka: Laird Technologies
Popis produktu FIXED IND 330UH 570MA 1.27 OHM
Datasheety: 1.TYS6045331M-10.pdf2.TYS6045331M-10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TYS6045331M-10
Part Number TYS6045331M-10 Výrobce Laird Technologies
Popis FIXED IND 330UH 570MA 1.27 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 290531 pcs Datový list 1.TYS6045331M-10.pdf2.TYS6045331M-10.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
stínění Shielded Série TYS6045
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 240-2744-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 330µH Výška - Sedící (Max) 0.185" (4.70mm)
Frekvence - Self Resonant 2.8MHz Detailní popis 330µH Shielded Inductor 570mA 1.27 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.27 Ohm Jmenovitá hodnota proudu 570mA
Proud - Saturace 570mA