XLS.M22.GLAA
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XLS.M22.GLAA
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Datasheety: XLS.M22.GLAA.pdf
  • Zpráva
Specifikace XLS.M22.GLAA
Part Number XLS.M22.GLAA Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4840 pcs Datový list XLS.M22.GLAA.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M22 Materiál skeletu Sulfone
Shell Finish - Série XP
Obal Bulk Orientace S
Provozní teplota -50°C ~ 170°C Počet poloh 22
Typ montáže Panel Mount montážní Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce - upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 2A