XLP.M13.GLLB
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XLP.M13.GLLB
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
Datasheety: XLP.M13.GLLB.pdf
  • Zpráva
Specifikace XLP.M13.GLLB
Part Number XLP.M13.GLLB Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4261 pcs Datový list XLP.M13.GLLB.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M13 Materiál skeletu Sulfone
Shell Finish - Série XP
Obal Bulk Orientace P
Provozní teplota -50°C ~ 170°C Počet poloh 13
Typ montáže Panel Mount montážní Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected
Funkce - upevňovací Type Push-Pull
Detailní popis 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Jmenovitá hodnota proudu 4A