SLP.M13.GLLB
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SLP.M13.GLLB
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
Datasheety: SLP.M13.GLLB.pdf
  • Zpráva
Specifikace SLP.M13.GLLB
Part Number SLP.M13.GLLB Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5903 pcs Datový list SLP.M13.GLLB.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M13 Materiál skeletu Sulfone
Shell Finish - Série SP
Obal Bulk Orientace P
Provozní teplota -50°C ~ 170°C Počet poloh 13
Typ montáže Panel Mount montážní Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce -
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Jmenovitá hodnota proudu 4A Materiál kontaktu -