CKB.M34.GLNA
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CKB.M34.GLNA
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 34POS GOLD SLDR
Datasheety: CKB.M34.GLNA.pdf
  • Zpráva
Specifikace CKB.M34.GLNA
Part Number CKB.M34.GLNA Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 34POS GOLD SLDR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5576 pcs Datový list CKB.M34.GLNA.pdf
napìtí - Ukončení Solder
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M34 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 2P
Obal Bulk Orientace B
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 34
Typ montáže Panel Mount, Through Hole montážní Feature Front and Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce -
upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock Detailní popis 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Jmenovitá hodnota proudu 1.5A Materiál kontaktu -