CKB.M10.GLLR
LEMOLEMO
LEMO
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CKB.M10.GLLR
Výrobce / značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Datasheety: CKB.M10.GLLR.pdf
  • Zpráva
Specifikace CKB.M10.GLLR
Part Number CKB.M10.GLLR Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4909 pcs Datový list CKB.M10.GLLR.pdf
napìtí - Ukončení Solder Cup
stínění Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M10 Materiál skeletu Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Série 2P
Obal Bulk Orientace B
Provozní teplota -50°C ~ 150°C Počet poloh 10
Typ montáže Panel Mount montážní Feature Front and Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce -
upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock Detailní popis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 8A Materiál kontaktu -