RSQ035P03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSQ035P03TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RSQ035P03TR
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu MOSFET P-CH 30V 3.5A TSMT6
Datasheety: RSQ035P03TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RSQ035P03TR
Part Number RSQ035P03TR Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis MOSFET P-CH 30V 3.5A TSMT6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 197943 pcs Datový list RSQ035P03TR.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package TSMT6 (SC-95)
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 3.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 1.25W (Ta) Obal Tape & Reel (TR)
Provozní teplota 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 780pF @ 10V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 9.2nC @ 5V
Typ FET P-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 4V, 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 30V
Detailní popis P-Channel 30V 3.5A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 3.5A (Ta)