RF2001T2D
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF2001T2D Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RF2001T2D
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FN
Datasheety: RF2001T2D.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RF2001T2D
Part Number RF2001T2D Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85304 pcs Datový list RF2001T2D.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 930mV @ 10A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Dodavatel zařízení Package TO-220FN Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 30ns
Obal Bulk Paket / krabice TO-220-3 Full Pack
Provozní teplota - spojení 150°C (Max) Typ montáže Through Hole
Diode Type Standard Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Proud - zpìtný únikový @ Vr 10µA @ 200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 10A