RBQ10BM65ATL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBQ10BM65ATL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RBQ10BM65ATL
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 65V TO252
Datasheety: 1.RBQ10BM65ATL.pdf2.RBQ10BM65ATL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RBQ10BM65ATL
Part Number RBQ10BM65ATL Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 65V TO252 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135243 pcs Datový list 1.RBQ10BM65ATL.pdf2.RBQ10BM65ATL.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 690mV @ 5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 65V
Dodavatel zařízení Package TO-252 Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatní jména RBQ10BM65ATLTR
Provozní teplota - spojení 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Diode Type Schottky Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 65V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Proud - zpìtný únikový @ Vr 150µA @ 65V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 10A