RB400DFHT146
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB400DFHT146 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RB400DFHT146
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VRM 40
Datasheety: 1.RB400DFHT146.pdf2.RB400DFHT146.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RB400DFHT146
Part Number RB400DFHT146 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VRM 40 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 509916 pcs Datový list 1.RB400DFHT146.pdf2.RB400DFHT146.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 550mV @ 500mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package SMD3 Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Automotive, AEC-Q101 Reverse Time Recovery (TRR) 7.35ns
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatní jména RB400DFHT146CT Provozní teplota - spojení 125°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Detailní popis Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SMD3
Proud - zpìtný únikový @ Vr 50µA @ 30V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 500mA
Kapacitní @ Vr, F 130pF @ 0V, 1MHz