CDZFHT2RA4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZFHT2RA4.3B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDZFHT2RA4.3B
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC
Datasheety: 1.CDZFHT2RA4.3B.pdf2.CDZFHT2RA4.3B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDZFHT2RA4.3B
Part Number CDZFHT2RA4.3B Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 544612 pcs Datový list 1.CDZFHT2RA4.3B.pdf2.CDZFHT2RA4.3B.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 4.3V Tolerance ±3.02%
Dodavatel zařízení Package VMN2 Série Automotive, AEC-Q101
Power - Max 100mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SOD-923 Ostatní jména CDZFHT2RA4.3BTR
Provozní teplota 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 100 Ohms
Detailní popis Zener Diode 4.3V 100mW ±3.02% Surface Mount VMN2 Proud - zpìtný únikový @ Vr 5µA @ 1V