BAS40HMFHT116
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BAS40HMFHT116 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BAS40HMFHT116
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Datasheety: 1.BAS40HMFHT116.pdf2.BAS40HMFHT116.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BAS40HMFHT116
Part Number BAS40HMFHT116 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2729777 pcs Datový list 1.BAS40HMFHT116.pdf2.BAS40HMFHT116.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 40mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package SSD3 Rychlost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Série Automotive, AEC-Q101 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ostatní jména BAS40HMFHT116TR
Provozní teplota - spojení 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SSD3 Proud - zpìtný únikový @ Vr 10µA @ 40V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 120mA (DC) Kapacitní @ Vr, F -