SFSRC0500103ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSRC0500103ZX0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFSRC0500103ZX0
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 10000PF 50V AXIAL
Datasheety: SFSRC0500103ZX0.pdf
  • Zpráva
Specifikace SFSRC0500103ZX0
Part Number SFSRC0500103ZX0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 10000PF 50V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4872 pcs Datový list SFSRC0500103ZX0.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance -20%, +80%
Velikost závitu - teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm) Série SFSRC
hodnocení - Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Průchozí útlum -
Výška (Max) - Detailní popis 10000pF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial
DC odpor (DCR) (Max) - Aktuální 10A
kapacitní 10000pF